Sfinks na Facebooku

facebook

Newsletter

Bilety online

facebook

Na ekranie

Listy do M. 3
Najlepszy
Beksińscy. Album wideofoniczny (Sala
Pewnego razu w listopadzie
Kobieta z lodu (Sala

Propozycje

Seans z maluszkiem
DKF Kropka
Filmowy Klub Seniora

Partnerzy

Dziennik Polski
Antyradio
Kinads
 

Filmowy Klub Seniora

We wtorki o godz. 14.30 zapraszamy naszych najstarszych widzów na pokazy szczególnie interesujących filmów z bieżącego repertuaru Kina Sfinks w Filmowym Klubie Seniora. Każdy seans poprzedzony jest krótkim wprowadzeniem oraz Nowohucką Kroniką Filmową. Bilety dla seniorów: tylko 10,00 zł.

Filmowy Klub Seniora w bieżącym repertuarze Kina Studyjnego Sfinks

W programie

Listy do M. 3

Seans: 2017-11-28 o godzinie 14:30

Trzecia odsłona romantyczno-świątecznej komedii, której akcja dzieje się w Wigilię Bożego Narodzenia.  Opowiada historię kilku osób, którym w jeden magiczny dzień przydarzają się wyjątkowe chwile. Bohaterowie przekonają się o potędze miłości, rodziny, wybaczenia i wiary w to, że ten niezwykły świąteczny czas pełen jest niespodzianek.


Kedi - sekretne życie kotów

Seans: 2017-12-05 o godzinie 14:30

Stambuł to miasto z sięgającą tysięcy lat historią i jedyne najprawdziwsze kocie imperium. Spryciara, Przylepa, Sułtan, Flirciarz, Bestia, Szajba i Cwaniak to indywidualności, które są przewodnikami po mieście. Piękna opowieść, nie tylko dla miłośników kotów.


Cicha noc

Seans: 2017-12-12 o godzinie 14:30

Zdobywca Złotych Lwów na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, a także Nagrody dla Najlepszego Aktora, Nagrody Polskiej Federacji Dyskusyjnych Klubów Filmowych i Polskiej Sieci Kin Studyjnych. Wigilia Bożego Narodzenia. Wiejski dom we wschodniej Polsce. Adam - młody emigrant zarobkowy niespodziewanie pojawia się na wigilijnej kolacji. Nikt z rodziny nie spodziewa się, jaki jest prawdziwy powód jego nagłego powrotu do Polski. Wkrótce Adam zaczyna wprowadzać kolejnych krewnych w swoje plany. Szczególną rolę do odegrania mają mieć jego ojciec, brat, z którym chłopka jest w konflikcie oraz siostra z mężem. Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, gdy Adam oznajmia, że zostanie ojcem. Wtedy, zgodnie z polską tradycją, na stole pojawia się alkohol. Nikt z rodziny nie spodziewa się, jak wielki wpływ na życie ich wszystkich będą miały dalsze wydarzenia tej wigilijnej nocy.

 


Morderstwo w Orient Expressie

Seans: 2017-12-19 o godzinie 14:30

Ekranizacja klasycznej powieści kryminalnej Agathy Christie, wyreżyserowana przez pięciokrotnie nominowanego do Oscara Kennetha Branagha. On sam zagrał także rolę słynnego detektywa Herculesa Poirot, rozwiązującego sprawę morderstwa, którego ofiarą w najsłynniejszym pociągu świata pada wpływowy amerykański biznesmen. Luksusowa podróż staje się punktem wyjścia do stylowej, pełnej napięcia i zaskakującej opowieści sensacyjnej, uznawanej za największą zagadkę kryminalną wszech czasów. Trzynaścioro pasażerów uwięzionych zostaje w pułapce, nie wiedząc, co ich czeka. Jeden człowiek musi wskazać mordercę, zanim ten zaatakuje ponownie.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka) [Więcej] [OK]
Realizacja: webdecoded.pl