Sfinks na Facebooku

facebook

Newsletter

Bilety online

facebook

Na ekranie

Królowa Hiszpanii (Sala Mały Metraż)
Sieranevada
The Circle. Krąg
Zwierzęta nocy
24 tygodnie (Sala Mały Metraż)
Wybawienie

Propozycje

Seans z maluszkiem
DKF Kropka
Filmowy Klub Seniora

Partnerzy

Dziennik Polski
Antyradio
Kinads
 

Filmowy Klub Seniora

We wtorki o godz. 14.30 zapraszamy naszych najstarszych widzów na pokazy szczególnie interesujących filmów z bieżącego repertuaru Kina Sfinks w Filmowym Klubie Seniora. Każdy seans poprzedzony jest krótkim wprowadzeniem oraz Nowohucką Kroniką Filmową. Bilety dla seniorów: tylko 10,00 zł.

Filmowy Klub Seniora w bieżącym repertuarze Kina Studyjnego Sfinks

W programie

Zwierzęta nocy

Seans: 2017-06-27 o godzinie 14:30

Przed piętnastoma laty Susan Morrow opuściła męża, Walkera, ambitnego pisarza w wiecznym kryzysie twórczym. Dziś jest właścicielką galerii i szczęśliwą żoną innego mężczyzny. Któregoś dnia otrzymuje od Walkera rękopis jego pierwszej książki, brutalnego thrillera, który Susan interpretuje jako symboliczną zemstę za rozstanie. Hipnotyczna, tajemnicza, przerażająca treść książki sprawia, że Susan z trudem rozpoznaje rzeczywistość, w której się znajduje. Oba plany (realne życie i fabuła książki) mieszają się, zamazują, przeplatają. Mroczna historia z kart powieści zmusza Susan do zmierzenia się z ciemnością, jaka kryje się w jej sercu i przeszłości… Film jest zdobywcą Srebrnego Lwa na Festiwalu w Wenecji.


Ukryte piękno

Seans: 2017-07-04 o godzinie 14:30

Odnoszący sukcesy w branży reklamowej nowojorczyk przeżywa ogromną osobistą tragedię i całkowicie wycofuje się z życia. Jego koledzy z pracy obmyślają nieoczekiwany plan, który ma na celu zmusić go do stawienia czoła rozpaczy w zaskakujący i niezwykle ludzki sposób.


McImperium

Seans: 2017-07-11 o godzinie 14:30

Historia Raya Kroca – człowieka, który przekształcił prowincjonalną restaurację McDonald's w warte miliardy dolarów przedsiębiorstwo. Droga przeciętnego komiwojażera do milionera i jednego z największych ludzi sukcesu. Skomplikowane i niejednokrotnie mroczne kulisy powstania najsłynniejszej sieci barów szybkiej obsługi na świecie. W miarę rozrastania się fastfoodowego imperium, Ray chce mieć coraz więcej władzy. Jak wiele poświęci, aby zbudować najbardziej rozpoznawalną markę na świecie i stać się jedną z największych osobowości XX wieku?

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka) [Więcej] [OK]
Realizacja: webdecoded.pl