Sfinks na Facebooku

facebook

Newsletter

Bilety online

facebook

Na ekranie

Trzy billboardy za Ebbing, Missouri
Disaster Artist
The Place (Sala
Kształt wody
Maria Callas (Sala

Propozycje

Seans z maluszkiem
DKF Kropka
Filmowy Klub Seniora

Partnerzy

PISF
FINA
Dziennik Polski
Kinads

Krakowska Karta Rodzinna

Krakowska Karta Rodziny z Niepełnosprawnym Dzieckiem

 

Seans z maluszkiem

Cykl umilający życie rodzicom, którzy chcą obejrzeć dobre kino, mając przy boku swoją pociechę.
Gwarantujemy kino o wysokich walorach artystycznych, a także przewijak dla niemowląt, bezpieczne miejsce na wózki, przyjemny półmrok na sali kinowej i lekko ściszony dźwięk.
 

Zapewniamy:

  • bezpieczne miejsce na wózki
  • przewijak dla najmłodszych
  • przyjemny półmrok i ściszony dźwięk
  • dywanik i zabawki dla maluchów

 

Bilety:

10,00 zł – dziecko z rodzicem na sali kinowej

"Seanse z Maluszkiem" w bieżącym repertuarze Kina Studyjnego Sfinks

W programie

Kształt wody

Seans: 2018-03-06 o godzinie 11:30

Złoty Glob za reżyserię i 13 nominacji do Oscara. Baśń dla dorosłych, której akcja rozgrywa się u szczytu zimnej wojny w Stanach Zjednoczonych. Elisa wiedzie monotonną, samotną egzystencję, a całą noc pracuje w pilnie strzeżonym, sekretnym laboratorium rządowym. Jest niema, co oznacza, że automatycznie skazana na bycie gorszą. Elisa ma jednak coś, czego inni nie mają: ogromną empatię i jeszcze większą wyobraźnię. Jej życie zmienia się na zawsze, gdy wraz z koleżanką z pracy, Zeldą, odkrywa, że w laboratorium przeprowadzany jest otoczony ścisłą tajemnicą eksperyment, którego częścią jest uwięziony przez wojsko stwór rodem z hollywoodzkich horrorów. Gdy jednak zaczyna mu się przyglądać, uświadamia sobie, że to nie żadna bestia, lecz wrażliwa i krucha istota, która została już w dniu urodzenia skazana na życie w cierpieniu w świecie ludzi.

 


Nić widmo

Seans: 2018-03-13 o godzinie 11:30

6 nominacji do Oscara, w tym za najlepszy film, reżyserię i najlepszą rolę męską. Londyn, lata pięćdziesiąte. Słynny krawiec Reynolds Woodcock wraz z siostrą Cyril stanowią centrum brytyjskiej mody, ubierając gwiazdy filmowe, rodzinę królewską, socjetę, damy i debiutantki. Wszystko to w wytwornym stylu The House of Woodcock. Przez życie Woodcocka przewija się mnóstwo kobiet, inspirują go, towarzyszą, on wciąż pozostaje kawalerem. Aż do momentu, w którym w jego życiu pojawia się Alma, która wkrótce staje się jego muzą i kochanką. Jego uporządkowane życie burzy miłość.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka) [Więcej] [OK]
Realizacja: webdecoded.pl